Z przyjemnością informujemy, że jeszcze w tym roku wprowadzamy na rynek nowy wzór opakowań naszych produktów.

Informujemy o wprowadzeniu nowej procedury dotyczącej realizacji zakupów materiałów i usług przez naszą Spółkę.

W tym roku trwa kolejna edycja kampanii informacyjnej "Bezpieczny warsztat" zorganizowanej przez stowarzyszenie SDCM. Ma ona na celu popularyzację niezależnych warsztatów samochodowych.

Serdecznie zapraszamy na 16. Targi Części Zamiennych, Narzędzi i Wyposażenia Inter Cars, które odbędą się na terenach Błoni Stadionu PGE Narodowy w Warszawie w dniach 22 - 24 września br.

GRENE RACE to Puchar Polski - Wyścigi Traktorów, organizowany pod nadzorem Automobil Klubu Toruńskiego i Polskiego Związku Motorowego

Dnia 14 czerwca br. mieliśmy przyjemność gościć z wizytą w naszej firmie wicepremiera, ministra rozwoju i finansów Mateusza Morawieckiego.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z corocznego wyścigu traktorów Grene Race 2017.

Szanowni Państwo,

W związku z tym, iż w dniu 10 maja 2017 roku minął okres wydawania akcji pracowniczych dla Pracowników i byłych Pracowników Spółki Warszawskie Zakłady Mechaniczne „PZL-WZM” w Warszawie S.A., istnieje obecnie możliwość ich odsprzedaży,

Kolejny już raz w prasie biznesowej ukazał się artukuł na temat naszej firmy. Tym razem dotyczył on przyszłości krajowych firm na rynku silników diesla.