Zatrudnimy:

Operatora/ ustawiacza maszyn i urządzeń

Miejsce pracy: Jawczyce, gm. Ożarów Mazowiecki, (Warszawa – Konotopa)

Zakres obowiązków:

  • ustawianie i obsługa obrabiarek do obróbki metali,
  • wprowadzanie korekt do programów obróbczych,
  • realizacja pomiarów wytworzonych wyrobów zgodnie z planem kontroli,
  • konserwacja maszyn, usuwanie prostych usterek,
  • zgłaszanie inicjatyw doskonalących procesy produkcyjne, organizację pracy i bezpieczeństwo.

Wymagania:

  • wykształcenie: techniczne – preferowane obróbka skrawaniem,
  • doświadczenie w obróbce skrawaniem lub inne produkcyjne,
  • znajomość obsługi obrabiarek CNC lub znajomość obsługi komputera PC,
  • gotowość do pracy 3-zmianowej, również w soboty i święta.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Bezpłatną, prywatną opiekę medyczną
  • Dofinansowanie do programu sportowego
  • Bezpłatny dojazd do/z miejsca pracy z/do Warszawy
  • Pracę w firmie o wieloletniej historii
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Zapewniamy warunki noclegowe pracownikom z poza woj. mazowieckiego

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnych i przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).”

Aplikacje proszę przesyłać na adres e-mail: rekrutacja@wuzetem.pl