Zatrudnimy:

Operatora maszyn CNC

Miejsce pracy: Jawczyce, gmina: Ożarów Maz.

Zakres obowiązków:

· ustawianie i obsługa obrabiarek do obróbki metali,

· ocena stanu i wymiana narzędzi obróbczych,

· wprowadzanie korekt do programów obróbczych,

· realizacja pomiarów wytworzonych wyrobów zgodnie z planem kontroli,

· konserwacja maszyn, usuwanie prostych usterek,

· praca w oparciu o zasady BHP i procedury wewnętrzne Systemu Zarządzania Jakością,

Wymagania:

· mile widziane wykształcenie: techniczne – preferowane obróbka skrawaniem,

· mile widziana praktyka zawodowa: 1 rok przy realizacji produkcji seryjnej,

· znajomość obsługi obrabiarek, szlifierek lub automatów tokarskich

· znajomość rysunku technicznego

OFERUJEMY:

· stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

· bezpłatną, prywatną opiekę medyczną,

· dofinansowanie do programu sportowego,

· bezpłatny dojazd do/z miejsca pracy z/do Warszawy,

Zapewniamy intensywne szkolenie, przygotowujące do pracy na nowoczesnych maszynach typu CNC w technologii obróbka skrawaniem.

Kontakt: tel.: 22 841 41 61, e-mail: rekrutacja@wuzetem.pl