Zatrudnimy:

Technologa - Laboranta Obróbki Cieplnej

Miejsce pracy: Jawczyce, gm. Ożarów Mazowiecki, (Warszawa – Konotopa)

Zadania:

  • Nadzorowanie procesów technologicznych i dokumentacji technologicznej z zakresu obróbki cieplno-chemicznej;
  • Preparatyka i wykonywanie badań metalograficznych;
  • Projektowanie procesów technologicznych obróbki cieplnej;
  • Sporządzanie dokumentacji, raportów;
  • Wspieranie innych działów w zagadnieniach związanych z doborem i obróbką cieplno-chemiczną materiałów;
  • Nadzór nad urządzeniami realizującymi procesy obróbki cieplnej.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne;
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku – 1 rok;
  • Praktyczna znajomość inżynierii materiałowej;
  • Znajomość zagadnień z dziedziny obróbki cieplno-chemicznej (azotowanie gazowe, nawęglanie LPC, hartowanie próżniowe);
  • Znajomość metodologii badań metalograficznych (preparatyka zgładów metalograficznych, mikroskopia świetlna) oraz pomiarów twardości (met. Vickersa, Rockwella, Brinella);
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym;
  • Znajomość oprogramowania MS Office, AutoCad.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Bezpłatną, prywatną opiekę medyczną;
  • Dofinansowanie do programu sportowego;
  • Bezpłatny dojazd do/z miejsca pracy z/do Warszawy;
  • Pracę w firmie o wieloletniej historii;
  • Możliwość rozwoju zawodowego.

Aplikacje prosimy przesyłać na adres e-mail: rekrutacja@wuzetem.pl

Prosimy o dołączenie klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych w rekrutacjach prowadzonych przez WUZETEM.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Warszawskich Zakładów Mechanicznych „PZL-WZM” w Warszawie S.A., wyraża Pan/Pani zgodę na przetwarzanie przez Warszawskie Zakłady Mechaniczne „PZL-WZM” w Warszawie SA. danych osobowych, zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Jeśli wyraża Pan/Pani zgodę zarówno na obecną rekrutację, jak również na potrzeby przyszłych rekrutacji, należy dopisać klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Warszawskie Zakłady Mechaniczne „PZL-WZM” w Warszawie S.A., zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. Urz. UE L119, dla potrzeb obecnej rekrutacji, jak również na potrzeby przyszłych rekrutacji, prowadzonych przez Warszawskie Zakłady Mechaniczne „PZL-WZM” w Warszawie S.A. w okresie do 6 miesięcy kalendarzowych, liczonych od dnia wyrażenia niniejszej zgody, nie dłużej jednak niż do czasu wygaśnięcia roszczeń wynikających z rekrutacji.

Klauzula informacyjna: Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L119, s.1), zwanego dalej: „RODO”, informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych są Warszawskie Zakłady Mechaniczne „PZL-WZM” w Warszawie S.A. z siedzibą w Jawczycach (05-850), ul. Piastowska 67. Przetwarzamy następujące dane: imię, nazwisko, data urodzenia, adres zamieszkania (adres do korespondencji), dane o wykształceniu, dane kontaktowe, przebieg dotychczasowego wykształcenia.

Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji toczącego się procesu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W przypadku wyrażenia zgody na przyszłe rekrutacje, dane osobowe będą przetwarzane także w celu  prowadzenia przyszłych rekrutacji, w okresie 6 kolejnych miesięcy kalendarzowych liczonych od dnia wyrażenia niniejszej zgody.

Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne w celu realizacji w/w celu. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do czasu wygaśnięcia roszczeń związanych z procesem rekrutacyjnym na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb przyszłych rekrutacji, Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu wycofania zgody, nie dłużej jednak niż przez 6 miesięcy.

Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo do wycofania zgody w każdym momencie, poprzez kontakt na adres wuzetem@wuzetem.pl. W przypadku uznania naruszenia przepisów ogólnego RODO, posiada Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Posiadane dane osobowe będą zabezpieczone przed niepowołanym dostępem osób trzecich. Dostęp do aplikacji, zawierającej dane osobowe, posiadają tylko uprawnieni pracownicy administratora danych i tylko w niezbędnym zakresie.