Zmieniamy opakowania na lepsze!

 

W listopadzie b.r. rozpoczęliśmy proces wprowadzania nowych opakowań produktów, dopasowując je do oczekiwań naszych klientów. Wzór nowych opakowań został dostosowany do spójnej linii graficznej, jaką posługuje się przedsiębiorstwo. Proces wymiany pudełek będzie następował stopniowo a dotychczas używane opakowania będą sukcesywnie zastępowane nowymi.

Aby zadbać o wygodę naszych klientów, odświeżyliśmy wygląd opakowań. Charakteryzują się one teraz jasną i nowoczesną grafiką, dzięki czemu umieszczone na nich informacje są bardziej czytelne dla odbiorcy. Mimo, że nowe opakowania są mniejsze od poprzednich, mieści się w nich 12 a nie jak dotychczas 10 sztuk fiolek z rozpylaczami. Takie rozwiązanie umożliwia nam zoptymalizowanie procesu pakowania zamówień a naszym klientom pozwala zmniejszyć koszty transportu.

Wprowadzane opakowania dopasowywane są do odpowiednich grup produktowych. Aktualnie wszystkie produkty z grupy typu P z bieżącej produkcji pakowane są już w nowe kartoniki.

Firma WUZETEM dba o wysoką jakość swoich produktów na każdym etapie realizacji zamówień - od procesu produkcyjnego po pakowanie i wysyłkę towaru. W celu zagwarantowania bezpieczeństwa pełnych opakowań i oryginalności produktów, na nowych opakowaniach umieszczane są hologramy firmowe.

Wraz ze zmianą opakowań zmienione zostały fiolki na pojedyncze rozpylacze. Są mniejsze, dopasowane do produktu, dzięki czemu zapewniają wyższy poziom zabezpieczenia antykorozyjnego. Otwarcie fiolki następuje przy pomocy śrubokręta, a nienaruszona zatyczka gwarantuje oryginalność produktu.

 

   Nowe opakowanie i fiolki Nowe opakowanie przd

logo wuzetem

Stale umacniamy pozycję globalnego lidera, poprzez dostarczanie kompleksowej oferty o jakości porównywalnej do wyrobów rynku pierwotnego. Dążymy do uzyskania pozycji preferowanego dostawcy, zapewniając maksimum satysfakcji klienta, reagując na rozwijający się rynek.

Spółka wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000320810, kapitał zakładowy w wysokości 20.000.000,00 PLN, w całości wpłacony.

KONTAKT

ul. Piastowska 67
05-850 Jawczyce

NIP: 525-000-08-60
REGON: 012078978

tel.: +48 22 841 32 01
fax: +48 22 841 85 68

e-mail: wuzetem@wuzetem.pl

IN iconv2

yt iconv2

 

logo wuzetem