MIĘDZYNARODOWE TARGI W PARYŻU 17-21 X 2017

 

Międzynarodowe Targi w Paryżu były doskonałą okazją dla WUZETEM do zaprezentowania firmy, spotkania się z kontrahentami z całego świata, jak i przedstawienia oferty handlowej potencjalnym nowym klientom i przyjrzeniu się sytuacji na  międzynarodowym rynku motoryzacyjnym

Equip Auto - Francja, Paryż 2017

Pod jednym dachem centrum wystawowego Paris Expo Porte de Versailles zgromadziło się przeszło 1400 wystawców. Targi trwały od 17 do 21 października a odwiedziło je prawie 100 tys. osób (głównie specjalistów z branży)

Dało się zauważyć wśród gości przede wszystkim młodych ludzi (były zorganizowane nawet wycieczki młodzieży na to wydarzenie) związanych z branżą np. dzięki szkołom o profilu samochodowym

Edycja 2017 wyróżnia się na tle poprzednich tym, że organizatorzy przygotowali strefę Innovation & Startups Park. 

To aż kilka tysięcy metrów kwadratowych wydzielonych w największym pawilonie numer 1.

Od ponad 40 lat Paryskie Targi Motoryzacyjne Equip Auto słusznie zasługują na atencję fachowców branży warsztatowej spoza Francji. To jeden z głównych europejskich punktów kontaktowych dla tradycyjnych sieci współpracy między warsztatami, dystrybutorami części i przemysłem motoryzacyjnym w poszukiwaniu nowych produktów, usług i partnerów. 

Paryska wystawa to nie tylko ważne wydarzenie dla biznesu, ale także miejsce prezentowania  innowacji. 

WUZETEM  potwierdził swą ugruntowaną pozycję na międzynarodowym rynku motoryzacyjnym był jedną z 26 polskich firm obecnych na targach.