Nagroda Gospodarcza Prezydenta RP

fd376cbabb640d68bf925c1c4ada6d90750000Nagroda Gospodarcza Prezydenta to najbardziej prestiżowe wyróżnienie dla polskich przedsiębiorstw, instytutów badawczych oraz wynalazców. W tym roku odbyła się jej XV edycja a uroczysta gala wręczenia tych nagród miała miejsce po raz drugi podczas Kongresu 509 w Jasionce pod Rzeszowem.

Do nagrody zgłoszonych zostało 150 firm w 6 kategoriach: Małe i Średnie Przedsiębiorstwa, Narodowy Sukces, Sukces Międzynarodowy, Odpowiedzialny Biznes, Najlepszy Polski Start Up oraz Badania i Rozwój.

WUZETEM został zgłoszony przez Agencję Rozwoju Przemysłu S.A., w której portfelu kapitałowym znajduje się spółka. Marcin Chludziński, prezes Zarządu Agencji Rozwoju Przemysłu powiedział:

- „WUZETEM” sukcesywnie umacnia swoją  pozycję na rynkach światowych liderów, aż 70 procent produkcji warszawskich zakładów trafia do Stanów Zjednoczonych. Przykład tej marki pokazuje, że polski przemysł motoryzacyjny  rośnie w siłę. Cieszę się, że Agencja Rozwoju Przemysłu ma w tym swój udział, a prestiżowa Nagroda Prezydenta trafiła właśnie do spółki z naszej grupy. To pokazuje, że wbrew powszechnym opiniom, możemy skutecznie konkurować w branży motoryzacyjnej, a czas tanich montowni minął

Prezydent RP docenił WUZETEM jako wizytówkę polskiej branży motoryzacyjnej, działającą od ponad 66 lat, jedyną tego typu fabrykę w Polsce i jedną z nielicznych na świecie.

Nagrodę z rąk Prezydenta RP odebrała Joanna Szwajkowska, prezes Zarządu Spółki, która powiedziała:

- Nagroda Prezydenta to ogromne wyróżnienie i motywacja do dalszych działań. Prestiżowe wyróżnienie „Narodowy sukces” jest przede wszystkim efektem ciężkiej pracy wszystkich pracowników, ale także zaangażowania ze strony Agencji Rozwoju Przemysłu, która widzi i aktywnie wspiera  rozwój naszej firmy.

Jak stwierdził Przewodniczący Kapituły Nagrody Prezydenta prof. Krzysztof Opolski :

- To jest wielka duma posiadać takich przedsiębiorców, którzy z wielkim entuzjazmem podchodzą do tworzenia nowej, zrównoważonej gospodarki.

Prezydent RP Andrzej Duda w swoim podziękowaniu dla zwycięzców i laureatów oznajmił;

- Chcemy by z Polską liczono się na arenie międzynarodowej. Chcemy by nasz potencjał funkcjonował w przestrzeni międzynarodowej także gospodarczej, to są nasi przedsiębiorcy, którzy ten potencjał mają i konkurują z najlepszymi.

logo wuzetem

Stale umacniamy pozycję globalnego lidera, poprzez dostarczanie kompleksowej oferty o jakości porównywalnej do wyrobów rynku pierwotnego. Dążymy do uzyskania pozycji preferowanego dostawcy, zapewniając maksimum satysfakcji klienta, reagując na rozwijający się rynek.

Spółka wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000320810, kapitał zakładowy w wysokości 20.000.000,00 PLN, w całości wpłacony.

KONTAKT

ul. Piastowska 67
05-850 Jawczyce

NIP: 525-000-08-60
REGON: 012078978

tel.: +48 22 841 32 01
fax: +48 22 841 85 68

e-mail: wuzetem@wuzetem.pl

IN iconv2

yt iconv2

 

logo wuzetem