Polska Spółka Warszawskie Zakłady Mechaniczne "PZL-WZM"                w Warszawie S.A. jest producentem elementów do układów wtryskowych, stosowanych w silnikach wysokoprężnych.

Pod marką WUZETEM działa na Motoryzacyjnym Rynku Części Zamiennych (Automotive Aftermarket) od 1951 roku (70 lat) i wytwarza produkty ekwiwalentne z produkowanymi przez firmy działające na rynku Oryginal Equipment Market (OEM).

Spółka jest jedynym w Polsce i jednym z nielicznych na świecie producentem części zamiennych do układów wtryskowych silników wysokoprężnych, głównie rozpylaczy, elementów tłoczących oraz wtryskiwaczy. Rozwój spółki oparty jest m.in. na wprowadzaniu narzędzi wywodzących się z "Przemysłu 4.0"oraz postępie w automatyzacji i robotyzacji procesów produkcyjnych. W sukcesywnie modernizowanym parku maszynowym wykorzystywane są najbardziej nowoczesne technologie.

WUZETEM posiada doświadczoną kadrę inżynierską, techniczną i produkcyjną, z pełnym zapleczem pomiarowym
i laboratoryjnym. Dysponuje zdolnościami produkcyjnymi
w zakresie obróbki cieplnej, cieplno-chemicznej (technologii hartowania próżniowego, nawęglania oraz azotowania)
oraz mechanicznej
(w zakresie obróbki skrawaniem
z wykorzystaniem technologii toczenia i szlifowania części metalowych).

WUZETEM to 70 lat doświadczenia i tradycji oraz niezawodnych produktów, które pod tą marką dostarczane
są zarówno do klientów w USA, jak i w Europie.

WUZETEM. Najwyższa precyzja.

Od 70 lat Razem napędzamy motoryzację!

logo wuzetem

Stale umacniamy pozycję globalnego lidera, poprzez dostarczanie kompleksowej oferty o jakości porównywalnej do wyrobów rynku pierwotnego. Dążymy do uzyskania pozycji preferowanego dostawcy, zapewniając maksimum satysfakcji klienta, reagując na rozwijający się rynek.

Spółka wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000320810, kapitał zakładowy w wysokości 20.000.000,00 PLN, w całości wpłacony.

KONTAKT

ul. Piastowska 67
05-850 Jawczyce

NIP: 525-000-08-60
REGON: 012078978

tel.: +48 22 841 32 01
fax: +48 22 841 85 68

e-mail: wuzetem@wuzetem.pl

IN iconv2

yt iconv2

 

logo wuzetem